Naprawy nawierzchni bitumicznych


Nawierzchnie drogowe, poza postępującym wraz z czasem zużyciem, mogą niekiedy ulec także uszkodzeniom spowodowanym przez trudne warunki lub czynniki losowe. W związku z nadmiernymi opadami, silnymi mrozami, upałami czy różnicami temperatur, a także awariami wodociągowymi, gazowymi itp., mogą w nich powstać koleiny, dziury lub poważniejsze ubytki. Dlatego naprawy nawierzchni bitumicznych to niezwykle często wykonywany rodzaj robót.

Łatanie dziur drogowych i inne naprawy

Firma Masdrog oferuje wszechstronne usługi z zakresu naprawy nawierzchni bitumicznych. Zajmujemy się łataniem dziur drogowych i wykonywaniem wszelkich niezbędnych prac, doprowadzając każdą zniszczoną nawierzchnię do stanu używalności. Dysponujemy własnym, specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem. Przykładamy szczególną wagę do precyzji wykonania wszystkich zleconych nam prac, dbając o ich najwyższą jakość. Przeprowadzamy naprawy cząstkowe i całkowite, a także kompleksowe remonty dróg. Oferowane przez nas usługi obejmują między innymi:

• likwidację kolein i innych trwałych deformacji,
• likwidację spękań w nawierzchni,
łatanie dziur drogowych i innych ubytków w nawierzchni,
• rekonstrukcję nawierzchni,
• wymianę nawierzchni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przeprowadzanych przez nas prac, cennika, dostępności terminów itd. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi aspektami naszej oferty. Współpraca z nami to przede wszystkim profesjonalizm i wysoka jakość – zapraszamy.