Remonty nawierzchni bitumicznych


Mimo coraz lepszej jakości używanych materiałów i doskonalenia technologii wykonywania nawierzchni drogowych, nie są one wieczne. Na pogorszenie ich stanu mogą wpłynąć między innymi zmienne warunki atmosferyczne czy intensywna eksploatacja. Obciążenie wywoływane przez pojazdy powoduje stopniowe odkształcanie się nawierzchni, natomiast pozostałe czynniki mogą spowodować pęknięcia, ubytki lub inne uszkodzenia powierzchniowe. Remonty nawierzchni bitumicznych to remedium na wysłużone czy uszkodzone drogi, place, parkingi. Firma Masdrog oferuje kompleksową i fachową realizację napraw.

Remonty nawierzchni z asfaltu – rzetelność i doświadczenie

Remonty nawierzchni z asfaltu polegają przede wszystkim na likwidacji uszkodzeń i poprawie stanu nawierzchni jezdni. W przypadku konieczności zwiększenia nośności drogi mówi się o jej przebudowie. Istnieje wiele technologii naprawy i remontu nawierzchni bitumicznych. Masdrog to firma wyspecjalizowana w tego typu pracach. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, a także wiedzą i doświadczeniem, by przeprowadzić najodpowiedniejsze w danej sytuacji roboty drogowe.

Używamy nowoczesnych maszyn, dzięki czemu wszystkie prace przeprowadzamy sprawnie i skutecznie. Wykorzystujemy także sprawdzone, wysokiej jakości mieszanki, co decyduje o trwałości i jakości naszych usług. Przy realizacji zleceń dbamy również o bezpieczeństwo, stosując m.in. odpowiednie oznakowanie dróg.
Przeprowadzamy zarówno cząstkowe, jak i całkowite remonty nawierzchni z asfaltu. Ponadto oferujemy możliwość wykonania renowacji chodnika czy wykonania innych prac z zakresu drogownictwa lub brukarstwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!