Nawierzchnie bitumiczne – wykonawstwo


Nawierzchnie bitumiczne doskonale sprawdzają się na drogach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ są bardzo trwałe. Masy bitumiczne wykazują też zwiększoną odporność na różnice temperatur. Dla największej wytrzymałości nawierzchni z nich wykonanych ważne jest jednak ich poprawne wykonanie.

Firma Masdrog oferuje profesjonalne usługi związane z układaniem, naprawą i remontami nawierzchni bitumicznych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, ogromnemu zaangażowaniu, sprawnym pracownikom i nowoczesnym maszynom gwarantujemy w tym zakresie najwyższą jakość usług.

Układanie nawierzchni z masy bitumicznej

Nawierzchnie bitumiczne wykonane przez firmę Masdrog wyróżnia trwałość i wytrzymałość. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym wszystkie prace wykonujemy fachowo. Korzystamy z najlepszych materiałów i maszyn. Realizujemy różnego typu zlecenia w Łodzi i jej okolicach, jesteśmy jednak również otwarci na pracę w innych częściach kraju. Nieobce są nam kompleksowe realizacje z zakresu budowy nawierzchni o rozmaitym przeznaczeniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!