Nawierzchnie z asfaltu twardego – wykonawstwo


Firma Masdrog może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży związanej z wykonywaniem i remontowaniem nawierzchni drogowych. Nasza fachowa wiedza przejawia się między innymi zastosowaniem nowoczesnych technologii, a także najwyższą jakością i precyzją wszystkich realizowanych prac. Oferujemy usługi związane z układaniem nawierzchni z asfaltu twardego jako sprawdzonej technologii warstwy izolacyjnej przy robotach mostowych.

Roboty mostowe – układanie nawierzchni z asfaltu twardego

Asfalt twardolany to gęsta i trwała mieszanka, wykorzystywana do wykonywania nawierzchni drogowych. Nawierzchnie z asfaltu twardego charakteryzuje podwyższona wytrzymałość mechaniczna, a także zwiększona odporność na warunki atmosferyczne. Asfalt twardolany jest wodoszczelny i antypoślizgowy, w jego powierzchnię nie wnikają też smary, paliwa czy płyny samochodowe. Dzięki temu używany jest do tworzenia warstw izolacyjnych, szczególnie na obiektach mostowych. Nie zawiera toksycznych substancji, a więc nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne ani zdrowie człowieka. Poza tym wyróżnia się ze względu na łatwość utrzymania oraz budowy.

Nasza oferta obejmuje układanie oraz remonty nawierzchni z asfaltu twardolanego. Za pomocą tej technologii wykonujemy przede wszystkim warstwy izolacyjne podczas robót mostowych. Swoje profesjonalne usługi realizujemy w Łodzi i okolicach, a także na innych obszarach kraju. Naszym klientom proponujemy również wynajem maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.